Atsiliepimai

★★★★★

“Kaip visada malonus aptarnavimas, geri rezultatai po procedūros.”

Monika

★★★★★

“puikus aptarnavimas. malonus personalas. tikrai sugrįšiu”

Deimantė

★★★★★

“Ačiū Faustei už atliktas procedūras ir visus patarimus bei rekomendacijas! Profesionaliai, maloniai ir ypač rūpestingai atliekamos paslaugos ✨”

Lina

★★★★★

“Agota – tikra savo srities profesionalė! Veido valymu likau labai patenkinta. Kruopštus darbas, malonus bendravimas ir puikūs rezultatai. Rekomenduoju iš visos širdies!”

Karilė

★★★★★

“Pirmą kartą atliekama procedūra, meistrė viską paaiškino. 100 balų ;)”

Raminta

★★★★★

“Ačiū už kaip visuomet kokybiškai ir maloniai atliktą procedūrą”

Lina

★★★★★

“Viskas puikiai, profesionaliai, ir kaip visada gerai”

Ieva

★★★★★

“Nuostabiausia Indrė! Gera sugrįžti, pasikalbėti ir atiduoti antakius tik į jos rankas!🥰”

Gustė

★★★★★

“Antrą kartą atvykstu pas Indrę, žiūrint į resultatą - grįšiu ne kartą 🌸”

Raminta

★★★★★

“Ačiū už profesionalų aptarnavimą ir ypač jaukų priėmimą, didžiausios rekomendacijos”

Lina