Atsiliepimai
“Kaip visada malonus aptarnavimas, geri rezultatai po procedūros.”
Monika
“puikus aptarnavimas. malonus personalas. tikrai sugrįšiu”
Deimantė
“Ačiū Faustei už atliktas procedūras ir visus patarimus bei rekomendacijas! Profesionaliai, maloniai ir ypač rūpestingai atliekamos paslaugos ✨”
Lina
“Agota – tikra savo srities profesionalė! Veido valymu likau labai patenkinta. Kruopštus darbas, malonus bendravimas ir puikūs rezultatai. Rekomenduoju iš visos širdies!”
Karilė
“Pirmą kartą atliekama procedūra, meistrė viską paaiškino. 100 balų ;)”
Raminta
“Ačiū už kaip visuomet kokybiškai ir maloniai atliktą procedūrą”
Lina
“Viskas puikiai, profesionaliai, ir kaip visada gerai”
Ieva
“Nuostabiausia Indrė! Gera sugrįžti, pasikalbėti ir atiduoti antakius tik į jos rankas!🥰”
Gustė
“Antrą kartą atvykstu pas Indrę, žiūrint į resultatą - grįšiu ne kartą 🌸”
Raminta
“Ačiū už profesionalų aptarnavimą ir ypač jaukų priėmimą, didžiausios rekomendacijos”
Lina